MasterCard and VISA Penzion Žuhansta na Faceboku Penzion Žuhansta na YouTube Penzion Žuhansta na TripAdvisor
Penzion Žuhansta - Slideshow pic. 01 Penzion Žuhansta - Slideshow pic. 02 Penzion Žuhansta - Slideshow pic. 03 Penzion Žuhansta - Slideshow pic. 04 Penzion Žuhansta - Slideshow pic. 05 Penzion Žuhansta - Slideshow pic. 06
Historisches Gebäude Nichtraucher Sommerterrasse Parkplatz Swimmingpool im Sommer Weinkeller Golfclub Hiking Radfahren Angeln


Penzion Žuhansta Testimonials

[CZE] 10.7.2017

Náš pobyt na statku Žuhansta byl velice pohodový. Strávili jsme zde první červencový týden.

Samotná vesnička Bušovice je klidné místo s hospodou, rybníčkem, zámečkem a vietnamským obchodníkem Péťou, u kterého pořídit nakoupit vše potřebné. Zároveň je velice dobře situována pro výlety po okolí. Jezdili jsme na kolech (Kokotské rybníky, podél Berounky, Rokycany koupaliště, zámek Kozel) , ale také vlakem (Plzeň – Techmanie), popřípadě autem (Plzeň Zoo a Dinopark).

Žuhansta je velice pěkně a vkusně opravený statek. Rozlehlý dvorek s přístřeškem nadchnul děti. Často hrály ping-pong,badmington a jiné hry...Popřípadě využily zahradu s bazénem na koupáni a další skotačení. My s ostatními dospěláky jsme ocenili širokou terasu s posezením a grilem, ale i prostornou společnou místnost uvnitř, u krbu. V celém areálu je dostatk místa na uskladnění kol i parkování,což nám velice vyhovovalo. Též oceňuji vstřícnost a příjemné jednání paní správcové.

Pobyt na Žuhanstě Vám můžeme vřele doporučit.

PH

Starší doporučení

[FRA] 1.11.2013 [Náhled >>>]

Merci infiniment pour ton accueil. Tu as été une guide formidable pour faire découvrir la Bohême occidentale !

Je t’embrasse fort Nathalie

[CZE] 13.7.2013 [Náhled >>>]

Úžasný týden, 6 matek a 10 dětí! Velká partyje z Čech a Moravy tímto děkuje.

Holadovi-Pajerovi; Vaňkovi; Sukovi; Nekulovi; Sobotkovi; Pelánovi.

[CZE] 9.7.2011 [Náhled >>>]

Moc děkujeme za příjemně strávenou dovolenou s našimi dětmi, které se tu opravdu vyřádily, takže večer usínaly jako neviňátka. Moc se nám líbilo v ZOO a v DinoParku v Plzni, užili jsme si krásný výlet kolem Karlšrejna a přívoz v Darové. Ani se nám nechce domů-

Denisa; Petra; Tomáš; Jana; Jéňa; Alena; Ondra; Míra; Jíťa; Matýsek; Janička; Karolínka; Anthony.

[CZE] 13.6.2009 [Náhled >>>]

Měli jsme se tu úžasně. Děkujeme

Alex 1 rok; Adam 2 roky; Anička 2 roky; Max 2,5roku; Janek 3,5 roku; Mikuláš 5 let; Samuel 5,5 let a naši rodiče :-)

[FRA] [Náhled >>>]

A mon tour, j’ai été très heureuse de te rencontrer et apprécier ton accueil, ton énergie pour nous rendre notre séjour très agréable. Tu nous a fait connaitre cette région, avec tout son charme et son calme. La vie est agréable en ta compagnie. Je t’embrasse.

Suzane

Das Dorf Bušovice

Bušovice ist ein kleines, malerisches Dorf mit einer mehr als 900 jährigen Geschichte... Weitere Informationen >>>

Penzion Žuhansta - Obec Bušovice

Die Umgebung

Die Umgebung von Bušovice bietet eine große Auswahl an Schlössern und Ruinen...Weitere Informationen >>>

Penzion Žuhansta - Okolí penzionu

Ausflugstipps

Wir haben eine Auswahl an Vorschlägen für Ausflüge für Sie vorbereitet...Weitere Informationen >>>

Penzion Žuhansta - Tipy na výlet

Tvorba www stránek Golden Design
Following the amended Act No. 634/1992 Coll. on Consumer Protection

1. The accommodated guest shall have the right to file a motion for out-of-court settlement of dispute with the designated entity in charge of out-of-court consumer dispute settlements, which is:

The Czech Trade Inspection Authority is a supervisory body monitoring consumer protection, acting in pursuance of Act No. 64/1986 Coll., The Czech Trade Inspection Authority Act as amended, and additional legal regulations. The Czech Trade Inspection Authority´s website is www.coi.cz.

2. In conformity with the provision § 1837 item j) of the Act No. 89/2012 Coll., Civil Code, no right of withdrawal from the accommodation contract shall arise for the accommodated person as being a consumer as long as the accommodation facility provides the contractual performances within the designated deadlines.

147.135.214.177