MasterCard and VISA Penzion Žuhansta na Faceboku Penzion Žuhansta na YouTube Penzion Žuhansta na TripAdvisor
Penzion Žuhansta - Slideshow pic. 01 Penzion Žuhansta - Slideshow pic. 02 Penzion Žuhansta - Slideshow pic. 03 Penzion Žuhansta - Slideshow pic. 04 Penzion Žuhansta - Slideshow pic. 05 Penzion Žuhansta - Slideshow pic. 06
Historical building No smoking Summer terrace Privat parking Swimming pool (in summer) Wine-cellar Golf club Hiking Cycling Fishing


Penzion Žuhansta Testimonials

[CZE] 10.7.2017

Náš pobyt na statku Žuhansta byl velice pohodový. Strávili jsme zde první červencový týden.

Samotná vesnička Bušovice je klidné místo s hospodou, rybníčkem, zámečkem a vietnamským obchodníkem Péťou, u kterého pořídit nakoupit vše potřebné. Zároveň je velice dobře situována pro výlety po okolí. Jezdili jsme na kolech (Kokotské rybníky, podél Berounky, Rokycany koupaliště, zámek Kozel) , ale také vlakem (Plzeň – Techmanie), popřípadě autem (Plzeň Zoo a Dinopark).

Žuhansta je velice pěkně a vkusně opravený statek. Rozlehlý dvorek s přístřeškem nadchnul děti. Často hrály ping-pong,badmington a jiné hry...Popřípadě využily zahradu s bazénem na koupáni a další skotačení. My s ostatními dospěláky jsme ocenili širokou terasu s posezením a grilem, ale i prostornou společnou místnost uvnitř, u krbu. V celém areálu je dostatk místa na uskladnění kol i parkování,což nám velice vyhovovalo. Též oceňuji vstřícnost a příjemné jednání paní správcové.

Pobyt na Žuhanstě Vám můžeme vřele doporučit.

PH

Starší doporučení

[FRA] 1.11.2013 [Náhled >>>]

Merci infiniment pour ton accueil. Tu as été une guide formidable pour faire découvrir la Bohême occidentale !

Je t’embrasse fort Nathalie

[CZE] 13.7.2013 [Náhled >>>]

Úžasný týden, 6 matek a 10 dětí! Velká partyje z Čech a Moravy tímto děkuje.

Holadovi-Pajerovi; Vaňkovi; Sukovi; Nekulovi; Sobotkovi; Pelánovi.

[CZE] 9.7.2011 [Náhled >>>]

Moc děkujeme za příjemně strávenou dovolenou s našimi dětmi, které se tu opravdu vyřádily, takže večer usínaly jako neviňátka. Moc se nám líbilo v ZOO a v DinoParku v Plzni, užili jsme si krásný výlet kolem Karlšrejna a přívoz v Darové. Ani se nám nechce domů-

Denisa; Petra; Tomáš; Jana; Jéňa; Alena; Ondra; Míra; Jíťa; Matýsek; Janička; Karolínka; Anthony.

[CZE] 13.6.2009 [Náhled >>>]

Měli jsme se tu úžasně. Děkujeme

Alex 1 rok; Adam 2 roky; Anička 2 roky; Max 2,5roku; Janek 3,5 roku; Mikuláš 5 let; Samuel 5,5 let a naši rodiče :-)

[FRA] [Náhled >>>]

A mon tour, j’ai été très heureuse de te rencontrer et apprécier ton accueil, ton énergie pour nous rendre notre séjour très agréable. Tu nous a fait connaitre cette région, avec tout son charme et son calme. La vie est agréable en ta compagnie. Je t’embrasse.

Suzane

Village Bušovice

Bušovice Village: a picturesque rural village with more then 900 years of history... More information >>>

Penzion Žuhansta - Obec Bušovice

The neighbourhood

Bušovice neighbour- hood offers wide range of castles, ruins, Pilsner brewery, golf club...More information >>>

Penzion Žuhansta - Okolí penzionu

Tips for trips

We have prepared for you variety of walks, places to see and visit in our area...More information >>>

Penzion Žuhansta - Tipy na výlet

Tvorba www stránek Golden Design
Following the amended Act No. 634/1992 Coll. on Consumer Protection

1. The accommodated guest shall have the right to file a motion for out-of-court settlement of dispute with the designated entity in charge of out-of-court consumer dispute settlements, which is:

The Czech Trade Inspection Authority is a supervisory body monitoring consumer protection, acting in pursuance of Act No. 64/1986 Coll., The Czech Trade Inspection Authority Act as amended, and additional legal regulations. The Czech Trade Inspection Authority´s website is www.coi.cz.

2. In conformity with the provision § 1837 item j) of the Act No. 89/2012 Coll., Civil Code, no right of withdrawal from the accommodation contract shall arise for the accommodated person as being a consumer as long as the accommodation facility provides the contractual performances within the designated deadlines.

147.135.214.177